Licensed to Northwest Nazerene University
                                       Hy-Tek's Meet Manager 3/15/2008 04:42 PM
                 NNU Open 08 Saturday - 1/4/2008 to 3/15/2008                  
                             1/4/2008 to 3/15/2008                             
                                    Results                                    
 
Women 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Chivers, Katie               Boise State            12.25      12.94  
  2 Abesa, Melisa                Eastern Oregon         13.20      13.04  
  3 Collins, Racheal             Treasure Valley        13.80      13.34  
  4 Harmon, Chelsee              Eastern Oregon         13.15      13.60  
  5 Murphy, Danielle             Eastern Oregon         12.97      13.81  
  6 Bickford, Danielle           Northwest Nazare       14.30      14.41  
  7 Nebeker, Mindee              Treasure Valley                   14.44  
  8 McCall, Amie                 Unattached             14.50      16.85  
 
Women 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Tidwell, Latoya              Northwest Nazare       26.50      26.02   2 
  2 Chivers, Katie               Boise State            25.70      27.35   2 
  3 Brediger, Christa            Northwest Nazare       27.32      27.62   2 
  4 Berberick, Kim               Northwest Nazare       27.00      27.65   2 
  5 Harmon, Chelsee              Eastern Oregon         26.94      27.95   2 
  6 Collins, Racheal             Treasure Valley        28.50      28.01   1 
  7 Abesa, Melisa                Eastern Oregon         26.70      28.05   2 
  8 Seward, Sharelle             Northwest Nazare       28.00      28.18   1 
  9 Nebeker, Mindee              Treasure Valley        29.55      30.08   1 
 10 Murphy, Danielle             Eastern Oregon         26.93      30.35   2 
 11 Bickford, Danielle           Northwest Nazare       29.00      30.45   1 
 12 McCall, Amie                 Unattached             34.00      34.92   1 
 
Women 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lowry, Nataucha              Boise State            55.90      58.18   2 
  2 Phillip, Nerisha             Boise State            55.55      59.91   2 
  3 Simeon, Nesha                Boise State                     1:01.33   1 
  4 Link, Alycia                 Northwest Nazare     1:03.31    1:03.37   1 
  5 Gordillo, Luz                Treasure Valley      1:02.00    1:03.42   2 
  6 Harmon, Chelsee              Eastern Oregon                  1:04.32   2 
  7 Adams, Whitney               Boise State          1:05.59    1:06.01   1 
  8 Murphy, Danielle             Eastern Oregon       1:01.76    1:08.66   2 
 
Women 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sparks, Stephanie            College of Idaho     2:19.00    2:21.54  
  2 Saunders, Jayne              College of Idaho     2:24.00    2:24.41  
  3 Ball, Katie                  College of Idaho     2:20.00    2:25.04  
  4 Lee-Painter, Molli           College of Idaho     2:24.00    2:26.50  
 -- Olivetti, Paige              Boise State          2:18.00        DNF  
 
Women 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hover, Leah                  Boise State          4:50.00    4:58.24  
  2 Helm, Stephanie              College of Idaho     4:50.00    4:58.86  
  3 Gerke, Genny                 College of Idaho     5:12.00    5:14.92  
  4 Bell, Alexandria             Boise State          4:55.00    5:19.12  
  5 Reardon, Miriam              Northwest Nazare     5:15.00    5:20.30  
  6 Rendahl, Ashley              Northwest Nazare     5:15.00    5:20.68  
  7 Whitlock, Breanne            Boise State                     5:23.21  
  8 Nielson, Brook               Treasure Valley                 5:24.70  
  9 Cazier, Chelsea              Boise State                     5:35.96  
 10 Young, Jennifer              Northwest Nazare     5:14.00    5:36.46  
 11 Nielson, Brina               Treasure Valley                 5:37.36  
 12 Kathriner, Amber             Treasure Valley      5:43.03    5:40.58  
 13 Kopecky, Heather             Treasure Valley                 5:45.05  
 14 Patterson, Katie             Unattached           5:30.00    5:46.27  
 
Women 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barker-McCurry, Andrija      Brooks Eastside     10:19.00   10:26.66  
  2 Sande, Breanna               Boise State         10:40.00   10:43.24  
  3 Ward, Pamila                 Boise State         10:55.00   10:51.31  
  4 Troutner, Tegan              College of Idaho    11:15.00   10:51.41  
  5 Pletan, Christy              Eastern Oregon                 11:06.12  
  6 Rendahl, Ashley              Northwest Nazare    11:23.33   11:11.56  
  7 Varland, Chantel             College of Idaho    10:59.00   11:14.27  
  8 Clapp, Katie                 Eastern Oregon      11:28.40   11:14.78  
  9 Suder, Heidi                 Boise State         11:00.00   11:15.02  
 10 Hughes, Christa              Boise State         10:55.50   11:15.62  
 11 Johnson, Laura               Boise State         11:22.45   11:20.50  
 12 Smith, Kristine              College of Idaho    11:00.00   11:24.96  
 13 Nielson, Brook               Treasure Valley                11:28.43  
 14 Ariel, Hopewell              Boise State                    11:50.14  
 15 Lopez, Tavia                 College of Idaho    12:00.00   12:04.90  
 16 Nielson, Brina               Treasure Valley                12:15.02  
 17 Kathriner, Amber             Treasure Valley     11:00.00   12:20.66  
 18 O'Rielly, Rachel             Eastern Oregon                 12:21.93  
 19 Patterson, Katie             Unattached                     12:25.72  
 20 Sherrick, Jena               College of Idaho    12:10.00   12:28.96  
 21 Longo, Megan                 College of Idaho    12:30.00   12:56.68  
 -- Mesia, Lacey                 Treasure Valley                      NT  
 -- Reardon, Miriam              Northwest Nazare    11:16.21         NT  
 -- Watson, Nikki                College of Idaho    12:30.00         NT  
 -- Kopecky, Heather             Treasure Valley                      NT  
 
Women 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Beach, Cora                  Eastern Oregon         16.53      17.72  
  2 Larlee, Annie                Northwest Nazare       18.90      18.00  
  3 Jablonski, Elizabeth         Treasure Valley        17.55      18.10  
  4 Randazzo, Patricia           College of Idaho       19.00      18.20  
 
Women 400 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Olivetti, Megan              Boise State          1:02.00    1:04.24  
  2 Harris, Erin                 Boise State          1:07.00    1:09.62  
  3 Beaty, Jamie                 Northwest Nazare     1:06.15    1:09.98  
  4 Larlee, Annie                Northwest Nazare     1:15.00    1:10.58  
  5 Harris, Jesica               Boise State          1:07.00    1:11.78  
  6 Howard, Kelly                Treasure Valley      1:14.00    1:15.12  
  7 Randazzo, Patricia           College of Idaho     1:09.00    1:17.52  
  8 Beach, Cora                  Eastern Oregon                  1:17.96  
 
Women 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eastern Oregon  'A'                                            51.49  
     1) Abesa, Melisa                   2) Beach, Cora                    
     3) Harmon, Chelsee                 4) Murphy, Danielle               
  2 Northwest Nazarene  'B'                                        53.36  
     1) Larlee, Annie                   2) Beaty, Jamie                   
     3) Usabel, MJ                      4) Link, Alycia                   
 -- Northwest Nazarene  'A'                             52.00         DQ  
     1) Berberick, Kim                  2) Brediger, Christa              
     3) Seward, Sharelle                4) Tidwell, Latoya                
 
Women 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 College of Idaho  'A'                             4:08.00    4:10.60  
     1) Miller, Ashley                  2) Saunders, Jayne                
     3) Sparks, Stephanie               4) Ball, Katie                    
  2 Boise State  'C'                                  4:10.00    4:29.38  
     1) Bell, Alexandria                2) Cazier, Chelsea                
     3) Gempler, Karleigh               4) Whitlock, Breanne              
  3 Treasure Valley CC  'A'                           4:18.00    4:29.42  
     1) Howard, Kelly                   2) Collins, Racheal               
     3) Cox, Katrina                    4) Gordillo, Luz                  
  4 Boise State  'B'                                  4:10.00    4:38.13  
     1) Whitlock, Breanne               2) Suder, Heidi                   
     3) Johnson, Laura                  4) Ward, Pamila                   
 
Women High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Walker, Rylee                Northwest Nazare       1.53m      1.52m    4-11.75 
  2 Hettman, Kelsey              Northwest Nazare       1.43m      1.47m    4-09.75 
  3 Jablonski, Elizabeth         Treasure Valley                   1.42m    4-07.75 
 
Women Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Rice, Kristi                 Northwest Nazare       3.30m      3.20m   10-06.00 
  2 Elzinga, Karina              Northwest Nazare       3.15m      3.05m   10-00.00 
  2 Usabel, MJ                   Northwest Nazare                  3.05m   10-00.00 
  4 Egger, Ashley                Northwest Nazare       2.45m      2.60m    8-06.25 
  5 Wright, Mary                 Eastern Oregon                    2.15m    7-00.50 
 
Women Long Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Powers, Lynsie               Northwest Nazare       4.90m      4.89m   16-00.50 
  2 Bekkedahl, Maycee            Northwest Nazare       4.92m      4.76m   15-07.50 
  3 Vonarx, Laura                Northwest Nazare       4.05m      4.59m   15-00.75 
 
Women Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Burrus, Kayla                Eastern Oregon                   36.60m     120-01 
  2 Unger, Becky                 Eastern Oregon                   36.10m     118-05 
  3 Shute, Shayna                Northwest Nazare      35.05m     32.47m     106-06 
  4 Dine-Aubert, Hannah          Northwest Nazare      36.57m     31.10m     102-00 
  5 Mendiola, Christine          Boise State                      30.30m      99-05 
  6 Jackson, Rachel              Eastern Oregon                   29.54m      96-11 
  7 Savage, Shandall             Treasure Valley                  26.48m      86-10 
 -- Harshberger, Trisha          Eastern Oregon        37.22m         ND            
 
Women Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Harshberger, Trisha          Eastern Oregon        42.91m     43.80m     143-08 
  2 Little, Courtney             Northwest Nazare      39.75m     41.49m     136-01 
  3 Jackson, Rachel              Eastern Oregon                   39.10m     128-03 
  4 Dine-Aubert, Hannah          Northwest Nazare      42.67m     38.95m     127-09 
  5 Nash, Mary Beth              Eastern Oregon        40.03m     38.14m     125-01 
  6 Shute, Shayna                Northwest Nazare      42.67m     37.84m     124-02 
  7 Mendiola, Christine          Boise State                      36.10m     118-05 
  8 Unger, Becky                 Eastern Oregon                   28.88m      94-09 
  9 Burrus, Kayla                Eastern Oregon                   27.70m      90-10 
 
Men 100 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nelson, Corey                Unattached             10.68      10.79  
  2 Schmidt, Nathan              Eastern Oregon         11.41      11.25  
  3 Truman, Gary                 Eastern Oregon         11.60      11.49  
  4 Kurtz, Greg                  Treasure Valley        11.50      11.59  
  5 Manuel, Robert               Eastern Oregon                    11.75  
  6 White, Shay                  Treasure Valley        11.55      11.82  
  7 Wise, Andrew                 Eastern Oregon         11.59      11.95  
 
Men 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Nelson, Corey                Unattached             21.45      21.51   2 
  2 Cunningham, Nick             Boise State            21.63      21.94   2 
  3 Schmidt, Nathan              Eastern Oregon         22.95      22.51   2 
  4 Wise, Andrew                 Eastern Oregon         23.32      23.35   2 
  5 Manley, Dane                 Northwest Nazare       23.88      23.41   1 
  6 Kurtz, Greg                  Treasure Valley        23.50      23.91   2 
  7 Gray, Justus                 Eastern Oregon                    24.01   1 
  8 White, Shay                  Treasure Valley        23.55      24.08   1 
  8 Truman, Gary                 Eastern Oregon         23.22      24.08   2 
 10 Greene, Tim                  Northwest Nazare       24.50      24.55   1 
 11 Manuel, Robert               Eastern Oregon         24.32      24.58   1 
 12 McCusker, Andrew             Eastern Oregon         24.40      25.71   1 
 
Men 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Douglas, Marlon              Boise State            49.25      49.85   2 
  2 Ward, Mitch                  Northwest Nazare       50.06      51.05   2 
  3 Cazier, Caleb                Boise State            51.00      51.48   2 
  4 Wise, Andrew                 Eastern Oregon         50.90      51.75   2 
  5 Hill, Dan                    Northwest Nazare       52.11      52.12   2 
  6 Christofferson, Brandon      Unattached             51.57      52.15   2 
  7 Finch, Sam                   College of Idaho       52.00      53.32   2 
  8 Manley, Dane                 Northwest Nazare       54.00      53.82   1 
  9 Greene, Tim                  Northwest Nazare       54.00      54.56   1 
 10 McCusker, Andrew             Eastern Oregon         54.59      58.30   1 
 
Men 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hopper, Tyler                College of Idaho     1:52.67    1:56.34  
  2 Clark, David                 Unattached           1:59.00    1:58.87  
  3 Hulbert, Cade                Boise State          1:57.60    2:00.04  
  4 Hulbert, Rhet                Greater Boise RC     1:57.20    2:00.48  
  5 Katseanis, Logan             Unattached           2:00.00    2:04.21  
  6 Huff, Steve                  Northwest Nazare     2:03.00    2:07.05  
  7 Dean, Kyler                  Treasure Valley      2:20.00    2:08.52  
  8 Thomas, Rich                 College of Idaho     2:02.00    2:09.15  
  9 Reynolds, Caleb              Northwest Nazare     2:03.00    2:10.08  
 10 Rosenkrance, Kyle            Treasure Valley      2:15.00    2:11.45  
 11 Otis, Gabe                   Northwest Nazare                2:28.34  
 
Men 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hopper, Tyler                College of Idaho     3:52.00    4:11.78  
  2 Sartin, Paul                 College of Idaho     4:13.00    4:20.43  
  3 Gray, Kyle                   Northwest Nazare     4:05.00    4:21.43  
  4 Vipham, Mike                 Treasure Valley                 4:23.06  
  5 Goold, Alex                  College of Idaho     4:13.00    4:23.94  
  6 Tobiason, Mike               College of Idaho     4:13.00    4:25.00  
  7 Creamer, David               Boise State          4:25.00    4:25.55  
  8 Hetrick, Hank                Northwest Nazare     4:22.00    4:28.09  
  9 Langat, Kiprotich            College of Idaho     4:10.00    4:30.06  
 10 Carmichael, Weston           Treasure Valley                 4:30.34  
 11 Strong, Darren               Boise State          4:20.00    4:30.62  
 12 Dean, Kyler                  Treasure Valley      4:40.00    4:31.18  
 13 Lane, Zach                   Northwest Nazare     4:25.00    4:36.53  
 14 DeSimone, Greg               Northwest Nazare     4:39.58    4:37.71  
 15 Blaylock, Jacob              Treasure Valley                 4:55.87  
 
Men 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Peters, Kevin                Greater Boise RC     8:14.00    8:45.52  
  2 Chlebeck, Jesse              College of Idaho     8:43.83    8:47.99  
  3 Benson, Doug                 Eastern Oregon                  8:52.11  
  4 Heath, Zach                  Eastern Oregon                  9:01.00  
  5 Thissell, Kenny              Eastern Oregon                  9:01.56  
  6 Hardy, Sam                   College of Idaho     9:00.00    9:01.78  
  7 Dean, Justin                 Eastern Oregon                  9:07.69  
  8 Starner, Cam                 Eastern Oregon                  9:17.90  
  9 Kniep, Cory                  College of Idaho     9:15.00    9:20.59  
 10 Morales, Fernando            Unattached                      9:21.50  
 11 Gray, Kyle                   Northwest Nazare     9:08.66    9:22.24  
 12 Williams, Geoff              College of Idaho     9:00.00    9:22.62  
 13 Saltenberger, Morgan         Eastern Oregon                  9:22.68  
 14 Roy, Jeff                    Eastern Oregon                  9:27.21  
 15 Vipham, Mike                 Treasure Valley                 9:28.65  
 16 Gross, Tyler                 College of Idaho     9:20.00    9:34.15  
 17 Ego, Josh                    Eastern Oregon                  9:38.28  
 18 Carmichael, Weston           Treasure Valley                 9:39.59  
 19 Lockard, Cameron             Boise State          9:35.60    9:45.15  
 20 Rosales, Oliver              College of Idaho     9:30.00    9:47.18  
 21 Quintana, Carlos             Eastern Oregon                  9:49.90  
 22 Lane, Zach                   Northwest Nazare     9:33.00    9:55.15  
 23 Hatch, Rich                  College of Idaho     9:50.00   10:00.87  
 24 Anderson, Darrin             Treasure Valley                10:08.09  
 -- Christofferson, Brandon      Unattached                           NT  
 -- Toombs, KJ                   Treasure Valley                      NT  
 -- DeSimone, Greg               Northwest Nazare    10:53.54         NT  
 -- Blaylock, Jacob              Treasure Valley                      NT  
 
Men 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cloud, Dustin                Treasure Valley        16.19      15.90  
  2 Hanson, Mark                 Northwest Nazare       17.80      16.56  
  3 King, Phil                   Treasure Valley        17.50      17.00  
  4 Manuel, Robert               Eastern Oregon         15.80      17.60  
  5 Williams, TJ                 Treasure Valley        18.50      17.63  
  6 Humphreys, Nathan            Eastern Oregon                    21.60  
 
Men 400 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hanson, Mark                 Northwest Nazare       58.00      58.05  
  2 Buckendorf, Cody             Boise State            56.00      59.95  
  3 King, Phil                   Treasure Valley      1:02.00    1:04.99  
  4 Williams, TJ                 Treasure Valley      1:03.00    1:05.09  
 
Men 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eastern Oregon  'A'                                 44.00      43.90  
     1) Miller, Adam                    2) Schmidt, Nathan                
     3) Truman, Gary                    4) Wise, Andrew                   
  2 Northwest Nazarene  'A'                             44.18      45.45  
     1) Greene, Tim                     2) Hill, Dan                      
     3) Ward, Mitch                     4) Manley, Dane                   
 
Men 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Northwest Nazarene  'A'                           3:27.22    3:27.41  
     1) Hanson, Mark                    2) Hill, Dan                      
     3) Ward, Mitch                     4) Hamm, Greg                     
  2 Boise State  'A'                                  3:35.00    3:39.12  
     1) Cazier, Caleb                   2) Creamer, David                 
     3) Lockard, Cameron                4) Strong, Darren                 
  3 Treasure Valley CC  'B'                           3:41.00    3:46.30  
     1) Dean, Kyler                     2) Rosenkrance, Kyle              
     3) Fewkes, Michael                 4) Vipham, Mike                   
  4 Treasure Valley CC  'A'                           3:30.00    3:50.30  
     1) Cloud, Dustin                   2) Solomon, Danny                 
     3) White, Shay                     4) Maqueda, Ruben                 
 
Men High Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
 -- Keys, Jess                   Northwest Nazare       1.89m         NH            
 -- Gray, Justus                 Eastern Oregon         1.94m         NH            
 
Men Pole Vault
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Shea, Ben                    Northwest Nazare       4.15m      4.25m   13-11.25 
  2 Patee, Caleb                 Northwest Nazare       3.70m      3.35m   10-11.75 
  3 Humphreys, Nathan            Eastern Oregon                    3.20m   10-06.00 
 -- Mello, Chris                 Eastern Oregon         3.70m         NH            
 
Men Long Jump
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Finch, Sam                   College of Idaho       6.22m      6.68m   21-11.00 
  2 Hanson, Mark                 Northwest Nazare                  6.62m   21-08.75 
  3 Humphreys, Nathan            Eastern Oregon         6.84m      6.12m   20-01.00 
  4 Truman, Gary                 Eastern Oregon         6.19m      5.92m   19-05.25 
 -- Fewkes, Michael              Treasure Valley                      ND            
 
Men Discus Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Matthias, Eric               Unattached            43.00m     51.62m     169-04 
  2 Wheelhouse, Mitch            Unattached            45.72m     44.51m     146-00 
  3 Miller, Grant                Northwest Nazare      44.63m     41.12m     134-11 
  4 Ross, Josh                   Eastern Oregon        37.53m     40.04m     131-04 
  5 Barclay, Zach                Northwest Nazare      37.61m     39.05m     128-01 
  6 Fenters, Jordan              Northwest Nazare      36.57m     36.15m     118-07 
  7 Demers, Eric                 Boise State           34.24m     35.94m     117-11 
  8 Eaton, Alex                  Northwest Nazare      36.57m     35.21m     115-06 
  9 Estrada, Diego               Northwest Nazare      36.57m     32.52m     106-08 
 10 Heidegger, Josh              Northwest Nazare      36.57m     32.45m     106-05 
 -- Bortz, Dirk                  Unattached            48.76m         ND            
 -- Nurmsalu, Heigo              Boise State           43.32m         ND            
 -- Baxter, Quniten              Eastern Oregon                     FOUL            
 -- Munsy, Andy                  Eastern Oregon                     FOUL            
 
Men Hammer Throw
==========================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stevens, Jarrod              Boise State           66.71m     64.88m     212-10 
  2 Baxter, Quniten              Eastern Oregon                   51.24m     168-01 
  3 Kraychir, Trevor             Unattached                       50.78m     166-07 
  4 Wheelhouse, Mitch            Unattached            48.76m     50.68m     166-03 
  5 Barclay, Zach                Northwest Nazare      50.11m     47.14m     154-08 
  6 Munsy, Andy                  Eastern Oregon                   45.29m     148-07 
  7 Miller, Grant                Northwest Nazare      46.76m     44.10m     144-08 
  8 Fenters, Jordan              Northwest Nazare      42.67m     38.14m     125-01 
  9 Eaton, Alex                  Northwest Nazare      38.68m     37.88m     124-03 
 10 Ross, Josh                   Eastern Oregon        37.68m     37.85m     124-02 
 11 Estrada, Diego               Northwest Nazare      39.62m     31.84m     104-05