Licensed to Community College of Spokane

                                        HY-TEK's Meet Manager 5/8/2013 08:08 PM

                         Sasquatch Carnival - 5/8/2013                         

                               Last Chance Meet                                

                               Spokane Falls CC                                

                                    Results                                    

 

Event 1  Women Hammer Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

Flight  1  

  1       Kliamovich, Dakota  FR Whitworth           65-03.75     51.12m     167-08 

      48.49m  49.01m  51.12m  50.08m  50.30m  FOUL

  2       Coleman, Kaytlyn    FR Lewis-Clark         75-00.75     48.65m     159-07 

      48.65m  FOUL  FOUL  45.91m  FOUL  FOUL

  3       Daniels, Rebekah    SR Whitworth           58-06.25     48.55m     159-03 

      FOUL  FOUL  48.19m  48.55m  FOUL  FOUL

  4       Flynn, Emily        FR Spokane CC            149-06     43.16m     141-07 

      41.52m  42.45m  41.55m  40.41m  43.16m  FOUL

  5       Nelson, Mallory     FR Lewis-Clark         35-04.25     39.40m     129-03 

      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  39.40m

 

Event 2  Men Hammer Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Carlson, Kolton     FR Whitworth             153-10     46.80m     153-06 

      45.57m  43.28m  45.50m  46.80m  44.46m  FOUL

  2       McHugo, Nyc         FR Spokane CC            144-09     39.39m     129-03 

      FOUL  39.39m  FOUL         

  3       Uhlorn, Reece       FR Lewis-Clark                      32.21m     105-08 

      FOUL  30.08m  32.21m         

  4       Glenn, Tyler        SO Spokane CC          03-05.25     30.96m     101-07 

      30.96m  FOUL  30.02m         

  5       Keller, Justin      SR Lewis-Clark                      28.07m      92-01 

      FOUL  28.07m  FOUL         

  6       Heide, Brandon      FR Spokane CC                       22.83m      74-11 

      22.83m  FOUL  FOUL         

Flight  2  

  1       Wright, Samuel      JR Whitworth           82-08.75     55.57m     182-04 

      52.42m  55.57m  55.21m  FOUL  FOUL  FOUL

  2       Shea, Keegan        JR Whitworth             195-07     55.01m     180-06 

      54.25m  53.35m  FOUL  54.56m  54.70m  55.01m

  3       Stanley, Kevin      SO Spokane CC          75-06.25     54.91m     180-02 

      FOUL  53.88m  54.91m  51.72m  52.42m  FOUL

  4       Dixon, Jason        SO Unat-Spokane          173-11     54.00m     177-02 

      FOUL  50.28m  FOUL  54.00m  FOUL  52.39m

  5       Murray, John        SO Lewis-Clark           181-01     51.30m     168-04 

      49.21m  51.18m  51.15m  51.30m  FOUL  FOUL

  6       Campbell, Chris        Unattached            172-06     50.57m     165-11 

      49.21m  50.23m  FOUL  50.02m  FOUL  50.57m

  7       Aley, Richard       JR Whitworth             170-08     48.32m     158-06 

      44.49m  48.32m  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL

  8       Mayfield, Scott     FR Whitworth             162-06     46.97m     154-01 

      43.87m  FOUL  45.51m  46.97m  46.09m  FOUL

 

Event 3  Women Javelin Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

Flight  1  

  1       Wright, Kerry       FR Whitworth           49-00.50     44.25m     145-02 

      44.25m  41.62m  42.07m  FOUL  43.55m  43.36m

  2       Youngers, Amanda    SO Spokane CC          27-02.75     41.04m     134-08 

      36.98m  37.56m  41.04m  FOUL  FOUL  FOUL

  3       Stevick, Cassidy    JR Whitworth           34-04.75     37.95m     124-06 

      30.85m  36.45m  37.95m  33.71m  34.16m  37.58m

  4       Flynn, Emily        FR Spokane CC          33-02.75     36.80m     120-09 

      FOUL  29.85m  FOUL  FOUL  FOUL  36.80m

  5       Adams, Alexa        SO Spokane CC          04-10.25     35.20m     115-06 

      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  35.20m

  6       Merrell, Jennifer   FR Spokane CC          23-00.75     35.14m     115-03 

      35.14m  32.99m  FOUL  30.52m  33.13m  31.80m

  7       Condon, Meighan     FR Unat-Spokane                     34.37m     112-09 

      31.55m  32.85m  31.91m  34.37m  FOUL  30.19m

  8     1 Whitsett, Tanisha   FR Unat-Spokane                     28.84m      94-07 

      FOUL  FOUL  28.84m  FOUL  FOUL  28.21m

  9       Smith, Makenzie     SO Spokane CC          01-07.25     24.34m      79-10 

      22.25m  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  24.34m

 

Event 4  Men Javelin Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Weidman, Ryan       SO Unat-Spokane        30-04.50     71.46m     234-05 

      68.76m  66.19m  FOUL  FOUL  68.02m  71.46m

  2       McCormack, John     SR Whitworth           16-04.75     62.68m     205-08 

      60.43m  60.90m  58.34m  FOUL  62.68m  59.16m

  3       Ingman, Joseph      JR Whitworth             212-09     61.80m     202-09 

      61.80m  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  61.54m

  4       Ingman, John        JR Whitworth           92-04.50     61.31m     201-02 

      58.13m  61.31m  FOUL  55.43m  56.72m  54.86m

  5       Haas, Derek         FR Spokane CC            205-02     59.31m     194-07 

      FOUL  58.53m  57.18m  FOUL  59.31m  58.59m

  6       Johnson, Michael    FR Unat-Spokane        02-09.25     57.95m     190-01 

      57.24m  FOUL  57.95m  FOUL  FOUL  57.90m

  7       Budden, Cooper      FR Whitworth           85-01.50     57.03m     187-01 

      56.70m  54.09m  57.03m  56.87m  56.60m  56.08m

  8       Williams, Jon       SO Spokane CC          76-09.50     50.42m     165-05 

      48.62m  50.42m  49.60m  48.05m  FOUL  48.31m

  9       McHugo, Nyc         FR Spokane CC            150-05     45.71m     150-00 

      FOUL  FOUL  45.71m  FOUL  FOUL  FOUL

 10       Moulton, Taylor     FR Spokane CC          51-01.75     44.74m     146-09 

      41.80m  44.74m  41.77m         

 11       Bates, Durran       FR Spokane CC          31-00.75     43.13m     141-06 

      43.13m  FOUL  FOUL         

 12       Brown, Anthony      FR Spokane CC          44-03.25     42.97m     141-00 

      42.97m  42.89m  41.41m         

 

Event 5  Women Shot Put

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Chaney, Erica          Unattached          46-06.25     14.78m   48-06.00 

      FOUL  14.46m  14.78m  14.31m  14.64m  FOUL

  2       Coleman, Kaytlyn    FR Lewis-Clark         46-09.50     14.43m   47-04.25 

      13.93m  13.88m  14.43m  13.64m  FOUL  13.48m

  3       Youngers, Amanda    SO Spokane CC          39-11.50     12.37m   40-07.00 

      12.09m  12.24m  11.89m  11.94m  11.89m  12.37m

  4       Willmann, Sondra    SR Whitworth                        10.83m   35-06.50 

      10.31m  FOUL  FOUL  FOUL  10.67m  10.83m

  5     1 Whitsett, Tanisha   FR Unat-Spokane                     10.70m   35-01.25 

      10.15m  10.18m  10.70m  10.28m  10.35m  9.71m

  6       Flynn, Emily        FR Spokane CC                        9.74m   31-11.50 

      9.35m  9.48m  9.74m  9.66m  9.34m  9.15m

  7       Smith, Makenzie     SO Spokane CC          31-10.00      9.30m   30-06.25 

      FOUL  8.92m  9.30m  FOUL  8.92m  8.45m

  8       Gladhart, Allison   SO Spokane CC                        8.35m   27-04.75 

      FOUL  8.35m  6.95m  7.56m  7.76m  7.90m

 

Event 6  Men Shot Put

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Comito, Carter      SR Whitworth           59-03.50     17.32m   56-10.00 

      17.32m  FOUL  FOUL  FOUL  16.91m  FOUL

  2       Stanley, Kevin      SO Spokane CC          48-00.50     15.14m   49-08.25 

      14.20m  14.54m  14.27m  FOUL  FOUL  15.14m

  3       Lehr, James         FR Unat-Spokane        52-03.75     14.92m   48-11.50 

      13.88m  FOUL  14.48m  14.92m  FOUL  FOUL

  4       Burt, Corey         FR Whitworth           50-06.00     14.82m   48-07.50 

      FOUL  14.36m  FOUL  14.74m  14.82m  FOUL

  5       Bates, Durran       FR Spokane CC          47-07.75     13.89m   45-07.00 

      FOUL  13.89m  FOUL  13.74m  13.49m  FOUL

  6       Uhlorn, Reece       FR Lewis-Clark         46-01.25     13.83m   45-04.50 

      12.68m  FOUL  13.83m  13.42m  FOUL  FOUL

  7       Lee, Dave           FR Unat-Spokane        45-06.25     13.32m   43-08.50 

      FOUL  12.79m  13.24m  13.32m  13.19m  13.05m

  8       Glenn, Tyler        SO Spokane CC          44-11.75     12.97m   42-06.75 

      12.42m  FOUL  12.97m  12.92m  12.63m  FOUL

  9       Saker, Naji         FR Whitworth                        11.31m   37-01.25 

      10.64m  9.96m  11.31m         

 10       Heide, Brandon      FR Spokane CC          39-01.00     10.35m   33-11.50 

      FOUL  10.35m  FOUL         

 11       McHugo, Nyc         FR Spokane CC                        9.11m   29-10.75 

      9.11m  FOUL  FOUL         

 12       Whittaker, Jacob    FR Lewis-Clark                       9.01m   29-06.75 

      9.01m  FOUL  8.94m         

 

Event 7  Women Discus Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Chaney, Erica          Unattached            157-06     48.71m     159-10 

      45.44m  46.64m  FOUL  47.70m  47.52m  48.71m

  2       Fairhart, Courtney  FR Whitworth           36-10.50     41.96m     137-08 

      37.29m  38.58m  40.82m  41.96m  39.03m  40.75m

  3       Coleman, Kaytlyn    FR Lewis-Clark         42-02.50     39.53m     129-08 

      35.38m  37.32m  FOUL  39.53m  38.70m  38.05m

  4       Flynn, Emily        FR Spokane CC          30-09.50     38.42m     126-00 

      35.22m  35.28m  37.38m  33.81m  38.42m  35.12m

  5       Neuenschwander, El  SO Whitworth           32-11.25     36.18m     118-08 

      32.63m  33.90m  36.18m  35.61m  35.83m  FOUL

  6       Merrell, Jennifer   FR Spokane CC             98-03     33.01m     108-04 

      30.30m  33.01m  32.38m  31.14m  31.03m  FOUL

  7       Youngers, Amanda    SO Spokane CC          01-05.25     32.53m     106-09 

      FOUL  32.53m  31.58m  FOUL  32.30m  32.20m

  8     1 Whitsett, Tanisha   FR Unat-Spokane                     32.32m     106-00 

      FOUL  32.32m  30.12m  31.23m  FOUL  31.05m

 

Event 8  Men Discus Throw

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Brown, Anthony      FR Spokane CC          35-09.75     40.64m     133-04 

      FOUL  39.03m  40.64m         

  2       Stanley, Kevin      SO Spokane CC          36-01.25     40.44m     132-08 

      FOUL  40.44m  FOUL         

  3       Glenn, Tyler        SO Spokane CC          36-07.75     40.09m     131-06 

      39.64m  40.09m  39.85m           

  4       Uhlorn, Reece       FR Lewis-Clark         35-02.75     39.58m     129-10 

      FOUL  FOUL  39.58m         

  5       Clark, Reuben       FR Spokane CC          27-10.50     37.85m     124-02 

      34.07m  37.81m  37.85m         

  6       Heide, Brandon      FR Spokane CC          20-03.50     36.65m     120-03 

      FOUL  36.65m  FOUL         

  7       Haas, Derek         FR Spokane CC          06-02.25     32.62m     107-00 

      32.62m  31.70m  31.77m         

  8       Keller, Justin      SR Lewis-Clark         04-04.25     32.15m     105-06 

      30.80m  32.15m  FOUL          

  9       Whittaker, Jacob    FR Lewis-Clark                      32.12m     105-04 

      29.92m  26.92m  32.12m         

Flight  2  

  1       Comito, Carter      SR Whitworth           03-05.25     60.34m     197-11 

      60.34m  FOUL  FOUL  59.75m  58.45m  58.33m

  2       Dixon, Jason        SO Unat-Spokane        71-02.50     49.20m     161-05 

      49.20m  FOUL  FOUL  48.00m  FOUL  FOUL

  3       Murray, John        SO Lewis-Clark           142-01     46.27m     151-10 

      46.27m  FOUL  43.43m  FOUL  FOUL  FOUL

  4       Lehr, James         FR Unat-Spokane        66-01.50     46.10m     151-03 

      FOUL  46.10m  FOUL  FOUL  FOUL  FOUL

  5       Bates, Durran       FR Spokane CC          56-11.75     46.09m     151-02 

      42.03m  FOUL  46.09m  46.07m  FOUL  FOUL

  6       Carpenter, Josh     FR Lewis-Clark         49-04.50     45.76m     150-01 

      FOUL  41.58m  42.49m  43.17m  42.77m  45.76m

  7       Burt, Corey         FR Whitworth           53-03.75     44.79m     146-11 

      44.79m  41.85m  FOUL  FOUL  41.64m  FOUL

  8       Saker, Naji         FR Whitworth           38-10.50     43.99m     144-04 

      41.87m  42.93m  41.14m  43.99m  FOUL  FOUL

 

Event 10  Men High Jump

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

Flight  1  

  1       Clark, Reuben       FR Spokane CC           6-07.00      1.91m    6-03.25 

     1.71 1.76 1.81 1.86 1.91 1.96 

        P    P    O   XO    O  XXX 

  1       Lima, Frank         SR Whitworth            6-09.50     J1.91m    6-03.25 

     1.71 1.76 1.81 1.86 1.91 1.96 

        P    P    P    O   XO  XXX 

  3       Stenson, Nathan     FR Whitworth            6-08.75      1.86m    6-01.25 

     1.71 1.76 1.81 1.86 1.91 

        P    P    P   XO  XXX 

  4       Moulton, Taylor     FR Spokane CC           6-00.75      1.81m    5-11.25 

     1.71 1.76 1.81 1.86 

        O    O    O  XXX 

  4       Murray, Nick        FR Spokane CC           6-04.75      1.81m    5-11.25 

     1.71 1.76 1.81 1.86 

        O    O    O  XXX 

 

Event 11  Women Pole Vault

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1     2 Roskelley, Jordan      Unattached          11-11.75      3.41m   11-02.25 

     3.41 3.56 3.66 

        O  PPP  XXX 

  2       Adams, Alexa        SO Spokane CC          10-06.00      3.26m   10-08.25 

     3.11 3.26 3.41 

      XXO  XXO  XXX 

  2       Shellman, Kierstie  FR Whitworth           12-02.00      3.26m   10-08.25 

     3.11 3.26 3.41 

        O  XXO  XXX 

 

Event 12  Men Pole Vault

===================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals           

===================================================================================

  1       Tomeo, Chibron      SR Whitworth           16-01.75      4.75m   15-07.00 

     4.55 4.65 4.75 4.85 4.95 5.05 

        O  XXP   XO  PPP  XXP    X 

  2       Green, Joseph       SO Whitworth           15-07.00      4.65m   15-03.00 

     4.55 4.65 4.75 4.85 4.95 

      XXO   XO  XXP  PPP    X 

  3       Jones, Craig        FR Spokane CC          14-05.25      4.45m   14-07.25 

     4.30 4.45 4.55 

        O  XXO  XXX 

  4       Keller, Justin      SR Lewis-Clark         13-01.50      4.15m   13-07.25 

     3.70 3.85 4.00 4.15 4.30 

      XXO    O   XO  XXO  XXX 

 

Event 13  Women Long Jump

========================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind          

========================================================================================

  1       Smith, Makenzie     SO Spokane CC          15-09.00      4.83m  +0.0  15-10.25 

     4.22m(0.1) 4.83m(+0.0) FOUL      4.65m(-0.9) 4.64m(+0.0) 4.70m(1.2)

  2       Seymour, Laura      FR Spokane CC          14-11.25      4.17m  -1.3  13-08.25 

     FOUL      FOUL      3.96m(+0.0) 4.17m(-1.3) FOUL      FOUL     

 

Event 14  Men Long Jump

========================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind          

========================================================================================

  1       Bailey, Wes         FR Spokane CC          23-11.50      7.44m  +0.0  24-05.00 

     7.20m(+0.0) 7.29m(0.2) 7.21m(+0.0) 6.96m(-0.2) 6.62m(+0.0) 7.44m(+0.0)

  2       Van Tuinen, Nate    FR Spokane CC              6.50      6.80m  +0.0  22-03.75 

     6.54m(+0.0) 6.80m(+0.0) FOUL      FOUL      6.64m(-0.9) FOUL     

  3       Guinn, Tyler        JR Whitworth           23-02.50      6.69m  +0.0  21-11.50 

     6.48m(+0.0) 6.49m(1.0) 6.31m(+0.0) 6.44m(-0.1) 6.00m(+0.0) 6.69m(+0.0)

  4       Hoff, Jonathan      JR Whitworth           22-10.00      6.64m   0.8  21-09.50 

     FOUL      FOUL      5.78m(-1.0) 6.35m(-1.5) 5.87m(+0.0) 6.64m(0.8)

  5       Powell, Kyle        FR Spokane CC          21-10.00      6.50m  -0.6  21-04.00 

     6.29m(+0.0) 6.43m(+0.0) 6.31m(0.1) 6.50m(-0.6) 6.47m(-1.0) 6.13m(-0.9)

  6       Murray, Nick        FR Spokane CC          20-07.75      6.10m  +0.0  20-00.25 

     FOUL      6.10m(+0.0) FOUL      FOUL      FOUL      5.81m(NWI)

  7       Williams, Jon       SO Spokane CC          19-07.00      6.09m   0.6  19-11.75 

     6.09m(0.6) 5.57m(+0.0) PASS      PASS      PASS      PASS     

 

Event 15  Women Triple Jump

========================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind          

========================================================================================

  1       Palmquist, Rachel   SO Whitworth           37-05.25     10.86m  -1.3  35-07.75 

     10.42m(-1.8) FOUL      FOUL      10.74m(0.5) 10.86m(-1.3) 10.81m(-1.4)

  2       Sharp, Ashley       SO Spokane CC          35-03.00     10.23m  -1.8  33-06.75 

     9.95m(+0.0) 10.23m(-1.8) FOUL      FOUL      9.28m(+0.0) FOUL     

  3       Northcott, Celeste  SR Whitworth                         6.57m   1.2  21-06.75 

     6.39m(+0.0) 6.39m(+0.0) 6.26m(+0.0) 6.31m(+0.0) 6.57m(1.2) 6.07m(-1.3)

  4       Shufeldt, V. Joy    SR Whitworth                         5.50m  +0.0  18-00.50 

     5.37m(+0.0) 5.50m(+0.0) FOUL      5.41m(-1.0) 4.90m(1.2) 5.29m(-0.1)

 

Event 16  Men Triple Jump

========================================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind          

========================================================================================

  1       Powell, Kyle        FR Spokane CC          46-04.00     13.87m   0.2  45-06.25 

     13.87m(0.2) 13.55m(1.8) FOUL      FOUL      FOUL      13.26m(+0.0)

  2       Winant, Shannon     SR Whitworth           46-02.50     12.85m   0.8  42-02.00 

     12.85m(0.8) FOUL      FOUL      FOUL      12.79m(1.2) FOUL     

  3       Wood, Trevor        FR Spokane CC          42-02.75     12.78m  +0.0  41-11.25 

     12.46m(2.0) FOUL      11.74m(+0.0) 12.52m(0.6) 12.71m(0.5) 12.78m(+0.0)

  4       Moulton, Taylor     FR Spokane CC          40-01.50     12.08m  +0.0  39-07.75 

     11.86m(1.3) 12.08m(+0.0) 11.95m(+0.0) FOUL      FOUL      FOUL     

 

Event 18  Men 800 Meter Run

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

Section  1  

  1       Wren, William       JR Whitworth            1:54.89    1:56.05  

  2       Sullivan, Tyler     FR Spokane CC           1:57.82    1:57.28  

 --       Choate, Morgan      FR Spokane CC           1:55.49        DNF  

 

Event 21  Women 400 Meter Hurdles

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

  1       Seymour, Laura      FR Spokane CC           1:09.91    1:09.77  

  2       Sharp, Ashley       SO Spokane CC                      1:10.26  

  3       Pelzel, Rainey      FR Spokane CC           1:11.00    1:15.35  

  4       Smith, Makenzie     SO Spokane CC           1:10.68    1:16.07  

 

Event 22  Men 400 Meter Hurdles

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

  1       Seitz, Dylan        SO Spokane CC             53.94      54.74  

  2       Fomenko, Dan        FR Spokane CC             59.56      58.84  

  3       Wood, Trevor        FR Spokane CC           1:01.26      59.55  

 --       Shelby, Robert      SO Spokane CC             54.98        DNF  

 

Event 26  Women 3000 Meter Steeplechase

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

  1       Bush, Sophie        FR Lewis-Clark         11:41.51   11:54.02  

 

Event 31  Men 110 Meter Hurdles

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

Section  1     Wind: -0.4

  1       Seitz, Dylan        SO Spokane CC             14.84      15.07  

  2       Hoff, Jonathan      JR Whitworth              15.09      15.24  

  3       Monahan, Casey      JR Whitworth              14.81      15.35  

  4       Fomenko, Dan        FR Spokane CC             17.03      16.90  

 

Event 32  Men 200 Meter Dash

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

Section  1     Wind: NWI

  1       Drew, Donovan       FR Spokane CC             22.56      23.10  

 

Event 33  Men 4x100 Meter Relay

=========================================================================

    School                                               Seed     Finals 

=========================================================================

Section  1  

  1 Spokane CC  'A'                                     41.26      41.49  

     1) Bailey, Wes FR                  2) Ohl, Micah FR                  

     3) Shelby, Robert SO               4) Van Tuinen, Nate FR            

  2 Whitworth  'A'                                      42.03      42.33  

     1) Sitser, Wesley SO               2) Landon, Matthew SO             

     3) Guinn, Tyler JR                 4) Alsin, Trent SO                

  3 Whitworth  'B'                                      42.03      43.27  

     1) Tkach, Andrew SR                2) Vandenberg, Michael SO         

     3) Winant, Shannon SR              4) Hoff, Jonathan JR              

 

Event 34  Women 4x100 Meter Relay

=========================================================================

    School                                               Seed     Finals 

=========================================================================

  1 Spokane CC  'A'                                     51.20      50.51  

     1) Casselberry, Kylie FR           2) Sharp, Ashley SO               

     3) Smith, Makenzie SO              4) Seymour, Laura FR              

 

Event 37  Men 5000 Meter Run

=========================================================================

    Name                    Year School                  Seed     Finals 

=========================================================================

  1       Marks, Dave         SR Lewis-Clark         14:36.24   15:50.50  

 --       Atkin, Sam          FR Lewis-Clark         14:24.29        DNF  

 --       Randall, Hayden     JR Lewis-Clark         14:59.67        DNF